Hakkımızda

Hakkımızda;

Biri tekstilci biri pilates eğitmeni iki kadın girişimcinin kurduğu markamızın yola çıkış noktası günlük yaşantılarımızda, seçimlerimizde konfor ararken, doğayı da düşünen sorumlu ürünlerle buluşturabilmektir. Bu amaçla; kendi alanlarımızdaki bilgi, birikim, deneyimleri ürünlere yansıtarak hem kaliteli hem de duyarlı tüketim odağında markamızı sizlerle buluşturmak için yola çıktık.


Felsefemiz;

“Goat Spirit” yani “Keçi Ruhu” keçinin, hareketli, dinamik, hayat için inatçı, doğa ile iç içe, özgür, esnek olmasına karşın bir o kadar da sakin ve dingin olabilen yapısı bizim ürünlerimizin felsefesine yansımıştır. bizde; içimizdeki keçi ruhunun verdiği enerjiyi kumaş ve tasarımlarımıza taşıyor, sizlerin rahatı için rahat ve şıklıkla kullanabileceğiniz günlük ve spor giyim koleksiyonumuzu beğeninize sunuyoruz.


Ürün Özellikleri

Rahatlık; actıve wear’ı sadece spor yaparken değil günlük hayatımızda da rahat ve şık bir şekilde kullanbilmenizi göz önüne alarak hazırladık.


Doğaya Duyarlı

Tayt ve bra kumaşlarımız tamamen denizlere atılan artık balık ağlarının ve plastik atıkların geri dönüştürülmesiyle son teknolojik imkanlarla üretilmiştir.üretim için kullandığımız tüm malzemeler eko-tex standartlarına uygundur.


Vizyonumuz

“goat spirit”olarak teknolojinin ve zevkimizin güçlerini birleştirerek marka hedefimizi kalitemizi bozmadan en üst düzeye çıkartarak konforlu ürünleri kullanıcılarımıza sunmaktır.


Goat Spirit